Skup aut powypadkowych Warszawa
Kategorie:

Skup aut powypadkowych – Warszawa to jest tam!

Avatar
Opublikowane przez Anna

Kupując pojazd, istnieje jeden bardzo dobry powód, aby rozważyć zakup używanego zamiast nowego: amortyzacja. Nowy samochód straci na wartości około 10% w momencie opuszczenia parkingu i kolejne 20% w ciągu pierwszego roku.

Skup aut powypadkowych Warszawa

Po trzech latach przeciętny samochód jest wart około 60% tego, co był nowy. To może być przygnębiająca wiadomość dla pierwotnego właściciela, ale dla rozważnego nabywcy używanego samochodu jest to znakomita okazja.

Model, który jest starszy o rok do trzech lat, prawdopodobnie nadal będzie objęty gwarancją producenta, a jeśli nie był nadużywany, prawdopodobnie zapewni jeszcze wiele lat dobrej obsługi. Skup aut powypadkowych Warszawa stwarza to możliwości zakupu dla doświadczonych kupujących samochody, którzy wiedzą, jak negocjować ceny używanych samochodów.

KLUCZOWE WNIOSKI

  1. Zakup używanego samochodu może zaoferować lepszą ofertę finansową niż zakup nowego, dzięki amortyzacji.
  2. Uzyskanie dobrej oferty na używany samochód można uzyskać, przeprowadzając dokładne badania online, sprawdzając samochody i jeżdżąc nimi oraz porównując ceny.
  3. Strony prywatne mogą być tańsze, ale wiążą się z większym ryzykiem, podczas gdy partie dealerskie i certyfikowane używane pojazdy mogą być bardziej niezawodne i są wspierane przez przepisy cytrynowe w większości stanów.
  4. Jeśli jesteś zainteresowany finansowaniem zakupu używanego samochodu, pomocne może być uzyskanie wstępnej kwalifikacji lub wstępnej zgody na pożyczkę przed przystąpieniem do negocjacji.
  5. Ile kosztuje używany samochód?
  6. Podczas negocjowania cen używanych samochodów warto wiedzieć, za ile są zazwyczaj sprzedawane. W 2020 roku typowy używany pojazd sprzedawany był za 21 558 PLN.

Skup aut uszkodzonych Warszawa

Ceny używanych pojazdów – i nowych samochodów – wzrosły w 2020 r., częściowo dzięki fali wydatków konsumpcyjnych wywołanej uwolnieniem opłat za skutki gospodarcze. Zmniejszona podaż używanych pojazdów w połączeniu z większą liczbą konsumentów gotowych do wydania gotówki w postaci czeków stymulacyjnych pomogła podnieść ceny używanych samochodów z roku na rok.

Jeśli chodzi o to, ile powinieneś zapłacić za używany samochód, zależy to całkowicie od twojego budżetu. Jeśli płacisz gotówką za używany pojazd, kwota, którą masz pod ręką, prawdopodobnie określi, ile możesz wydać. Jeśli planujesz uzyskać kredyt samochodowy, możesz mieć większy budżet na zakup używanego samochodu. Pamiętaj, aby sprawdzić najlepsze oprocentowanie kredytu samochodowego, aby porównać opcje finansowania.

skup aut uszkodzonych warszawa

Jeśli planujesz sfinansować zakup używanego samochodu, rozważ uzyskanie wstępnej kwalifikacji lub wstępnej zgody na pożyczkę, ponieważ może to być przydatna karta przetargowa podczas negocjowania cen.
Jak zaplanować zakup używanego samochodu
Jak więc upewnić się, że uzyskasz dobrą ofertę przy zakupie używanego samochodu?

„Zrób wszystko, co możesz, zanim fizycznie kupisz samochód” – powiedział Philip Reed, starszy redaktor porad konsumenckich w witrynie motoryzacyjnej Edmunds. Oznacza to zbadanie, jaka marka i model Cię interesują oraz ile sprzedają w Twojej okolicy.

Skup aut powypadkowych

Jeśli zastanawiasz się, czy warto poświęcać dodatkowy czas na odrabianie lekcji na temat używanych pojazdów, zastanów się, co możesz dzięki temu zyskać. Wyszukując konkretne pojazdy, które mają cechy i przebieg, których szukasz, wprowadzasz konkurencję do procesu zakupu samochodu. Sprzedawca może nie oferować najniższej ceny, jaką znajdziesz, ale nie zaszkodzi zapytać.

Skup aut powypadkowych Warszawa

Edmunds to dobre źródło informacji dla kupujących auto. Wraz z Kelley Blue Book i National Automotive Dealers Association śledzi zakupy nowych i używanych samochodów, aby zapewnić szczegółowe informacje o cenach. „Zbieramy dziesiątki tysięcy transakcji tygodniowo z aukcji hurtowych, dealerów zarówno dużych, jak i małych, danych rejestracyjnych pojazdów, danych z wykazów i innych źródeł” – powiedział Alec Gutierrez, starszy analityk Kelley Blue Book, o procesie jego organizacji. „Te dane są następnie czyszczone, normalizowane i przepuszczane przez proces modelowania statystycznego”.

Oprócz cennych narzędzi badawczych dostępnych w Internecie, możesz zajrzeć na internetowy rynek kupna i sprzedaży samochodów. Witryny z używanymi samochodami upraszczają zakupy dzięki szczegółowym ofertom z możliwością wyszukiwania, recenzjom samochodów, przewodnikom dla kupujących i nie tylko, co oznacza, że ​​Twój samochód może być oddalony o zaledwie kilka kliknięć.