wypożyczalnia busów 9 osobowych kraków
Kategorie:

Wynajem busów i autobusów pasażerskich 8 i 9

Avatar
Opublikowane przez Anna

W każdej rodzinie i każdej firmie może się czasem zdarzyć taka sytuacja: planujemy wyjazd (wakacje, konferencję, szkolenie) i chcemy zabrać ze sobą sześć osób. Potem sprawy się komplikują, ponieważ musimy zaangażować się w co najmniej dwa samochody i dwóch kierowców. Oznacza to również koszty podwójnego paliwa.

Wynajem busa 9 osobowego Kraków

Dlatego ktoś wynalazł 9-osobowe minibusy. Pozwalają kierowcy zabrać na pokład 8 pasażerów. Co więcej, zgodnie z prawem może je prowadzić każda osoba posiadająca prawo jazdy kategorii B. Nie musisz więc angażować kierowców z wyższymi uprawnieniami.

wypożyczalnia busów 9 osobowych kraków

Z drugiej strony nie każdemu taki samochód jest potrzebny na co dzień, a jego cena jest dość wysoka. Dlatego AUTOCASH oferuje wynajem jedno i długoterminowy 9-osobowych minibusów. Mowa tu o takich modelach jak Opel Vivaro Long i Renault Trafic Long.

Wynajem minibusa może przydać się w każdej rodzinie. Przyda się zwłaszcza przy takich okazjach jak np. przewieźć gości na wesele lub wyjazd na wakacje. Co więcej, nasza wypożyczalnia busów 9 osobowych kraków oferuje możliwość wypożyczenia samochodu także na wyjazd zagraniczny. Można tam pojechać na narty np. do Austrii. Nasi klienci często korzystają z tej oferty także w okresie letnim. Opel Vivaro i Renault Trafic Long to nie tylko samochody typu 8+1, ale także oferujące dużą przestrzeń bagażową. „Długoterminowy” oznacza, że samochody mają dłuższy tył. Dzięki temu można zabrać do nich cały niezbędny sprzęt i bagaż, nie tracąc przy tym komfortu pasażerów.

Wypożyczalnia busów 9 osobowych Kraków

Również firmy doceniają zalety samochodów 9-osobowych. Czasami trzeba przewieźć większą liczbę pracowników, np. na konferencję, szkolenie lub imprezę integracyjną. Renault Trafic i Opel Vivaro z powodzeniem mogą służyć również jako samochody reprezentacyjne. Oferują nie tylko dużo miejsca, ale także komfortową podróż, gdyż posiadają pełne wyposażenie (np. elektrycznie sterowane szyby, klimatyzację). Charakteryzują się także ciekawym i eleganckim designem, dlatego sprawdzają się także przy przewożeniu delegacji i kontrahentów.

Niektórzy zastanawiają się, czy nie będzie problemów z wynajmem busa 9 osobowego kraków. Nie ma ku temu powodu – pomimo większych gabarytów, jeżdżą bardzo podobnie do standardowych samochodów. W prowadzeniu pomagają także duże, elektryczne lusterka, wspomaganie kierownicy oraz duża przednia szyba, zapewniająca dobrą widoczność. Nad bezpieczeństwem czuwa system ABS.