najlepszy-iluzjonista-48013
Kategorie:

Fantastyczny lokalny magik blisko mnie.

Avatar
Opublikowane przez Anna

Zauważyłem, że wiele osób, szukając iluzjonista Warszawa, często szuka taniego magika. Dla niektórych może to mieć sens (tj. lokalnie = taniej, prawda?). Ale niekoniecznie jest to najlepszy sposób na zatrudnienie magika na imprezę. Wyjaśnię dlaczego.

Jeśli szukasz handlowca na stronie, często szukasz kogoś lokalnego, ponieważ nie chcesz rezerwować kogoś, kto musi podróżować przez 2 godziny i pobierać za to opłatę. Zwłaszcza, gdy są prawdopodobnie dziesiątki lokalnych ludzi, którzy mogą wykonać tę pracę dokładnie tak samo. I to świetnie, jeśli masz nieszczelną rurę lub potrzebujesz budynku ściennego. Dopóki dana osoba rozwiązuje problem, nie ma większego znaczenia, kto to zrobi. Często ludzie wyszukują hasło „Lokalny magik w pobliżu”. Możesz pomyśleć, że jeśli zdobędziesz lokalnego magika, dostaniesz taniego maga. I tak, prawdopodobnie jesteś. Ale to znaczy, że to najlepszy iluzjonista dla ciebie. W końcu magika zwykle rezerwuje się tylko na specjalne wydarzenie, takie jak ślub, przyjęcie urodzinowe, kolacja firmowa itp. Z pewnością nie jest to niedogodność. Sprawienie, by wydarzenie było wyjątkowe i bardziej niezapomniane, to luksus.

Niesamowity lokalny magik blisko mnie

Różnica w stosunku do magików polega na tym, że wszyscy jesteśmy wyjątkowi. Naprawdę chcesz tego, który będzie genialny w magii, świetnie wyglądać, dopasować się do gości, być profesjonalnym, mieć odpowiednią ilość doświadczenia, aby radzić sobie z problemami, które mogą się pojawić, być elastycznym. W przeciwieństwie do rezerwacji kupca, są szanse, że idealny iluzjonista na wesele dla ciebie niestety mieszka obok ciebie lub nawet blisko ciebie. Jednak dobrą wiadomością jest to, że magowie są przygotowani na dużo podróży. To część pracy.

Magik z odpowiednimi umiejętnościami może zostać zatrudniony na całym świecie. Osoby, które rezerwują magika do występu w innym kraju, mogą oczywiście znaleźć kogoś bliżej. Powodem, dla którego rezerwują kogoś, kto mieszka w innym kraju, jest to, że nie mogą znaleźć kogoś lokalnego, kto ma taką samą osobowość, zachowanie i doświadczenie.

Magowie, którzy pracują tylko lokalnie, często nie są najlepszymi magikami. Prawie wszyscy najlepsi magowie podróżują. To część pracy. W rzeczywistości, naprawdę wiesz, że jesteś świetnym magikiem, kiedy zaczynasz być zapraszany do występów w innych miejscach. W ten sposób wiesz, że ludzie chcą cię zarezerwować, ponieważ jesteś doskonały – nie tylko dlatego, że jesteś lokalny.

Cena jest oczywiście kwestią sporną. Ludzie założą, że lokalne jest tańsze. Jeśli rezerwujesz magika tylko dlatego, że jest tani, być może nie jest to właściwy wybór na specjalne wydarzenie. Nikt nie wynajmuje lokalu, bo jest najtańszy. Nikt nie kupuje stroju/sukienki, bo jest lokalna i najtańsza.

Więc następnym razem, gdy będziesz chciał zarezerwować maga, zadaj sobie to pytanie. Czy chcesz „lokalnego magika blisko mnie” czy właściwego maga?